Meist

Missioon

Transformatsioon läbi teaduslike meetodite

Meie pakutav õppimiskogemus põhineb tipptasemel teadlaste poolt väljatöötatud meetoditel. Rohkem kui kahekümne? tööriista abil saavutame üheskoos eesmärgid järgides kolme peamist põhimõtet.

Koge

Omandage uusi teadmiseid ja oskuseid erinevatel viisidel, alates kaasahaaravatest videoloengutest visualiseeritud andmetega ja interaktiivsete elementidega kuni põnevate koolituste ja aktiivsete mentorsessioonideni.

Praktiseeri

Oma teadmiste praktiseerimine on õppeprotsessi oluline osa. Hoolekogud.ee koolitused ja programmid pakuvad hulganisti võimalusi kasutades rahvusvaheliselt tunnustatud tööriistu, eeltäidetud lepingud/eelarvepõhjasid  ja palju muud.

Rakenda

Meie meetodid muudavad teie mõtlemist ja annavad läbi teadlikkuse tõstmise võimekuse hallata väga erinevaid situatsioone. Te saate meie lihtsasti mõistetavaid meetodeid ja tööriistu koheselt kasutusele võtta ja tulemused on koheselt nähtavad.

Me oleme missioonipõhine organisatsioon, mis järgib järeleandmatult oma visiooni Eestist, kus iga lapsevanem on teadlik ja rahulolev ning õpetajad tunnevad toetust ja poolehoidu nii direktorilt kui ka lastelt ning kus igal lapsevanemal on ligipääs maailmatasemel meetoditele ja tööriistadele, et vabastada potentsiaal saavutada edusammud läbi paremate suhete ja kvaliteetsete teadmiste.