TRIGON

Lühitutvustus ja seotus programmiga:

Trigon Entwicklungsberatung Institute (https://www.trigon.at/en/ ) on grupp, mis koosneb enam kui 40 kogenud, kõrgelt professionaalsest ja inimlikult kompetentsest konsultandist Austrias, Saksamaal ja Šveitsis. Trigon Akadeemia aitab inimestel end liigutada ja oma arengupotentsiaali rakendada. Akadeemiaga pöördume juhtide, sise- või väliskonsultantide, projektijuhtide, aga ka vahendajate poole. Trigonil on 25-aastane hariduse ja koolituse projekteerimise kogemus. Nad on täiskasvanuõppe spetsialistid. Nende meetodid ja õppekavandid muudavad õppimise nauditavaks ja jätkusuutlikuks. Nad saadavad juhte ja meeskondi uute strateegiate väljatöötamisel, muutuste protsessides, ebakindlatel ja ohututel aegadel. Nende eesmärk on pakkuda inimestele ja organisatsioonidele professionaalset tuge, et üheskoos optimaalseid lahendusi leida.

Trigon Entwicklungsberatung Institute kohandab olemasolevaid organisatsiooniarenduse ja mentorlusega seotud õppekavu Eesti kultuuriruumi ja konkreetsete kogukonnakoolide vajadustele vastavaks.

Hoolekogude konsultantide väljaõpe ja ettevalmistamine.

  1. Nad toetavad uuendusi ja käivad ka ebatavalisi teid.
  2. Nende ettepanekud ja strateegiad on läbipaistvad ja arusaadavad.
  3. Nad on pühendunud jätkusuutlikele ja vastutustundlikele lahendustele.
  4. Nad püüdlevad meie töös tasakaalu ja erapooletuse poole.

Harald Jäckel on aktiivne vanemkonsultandina Trigon arenduskonsultatsioonis Münchenis ja 25-aastase kogemusega konsultant, koolitaja ja mediaator. Ta on läbi viinud nõustamisprotsesse paljudes waldorfkoolides ja riigikoolides Saksamaal, Austrias ja Šveitsis. Saksamaal pakub ta alates 2002. aastast 4 x 4 seminaripäevaga koolitust “Organisatsiooniarenduse asjatundja”, mille käigus töötatakse välja Trigoni põhikontseptsioonid ja meetodid ning nende rakendamine alati reaalsete näidete varal.

www.trigon.at/en/